Antspaudu gamyba

Laminavimas

Kitos paslaugos

Laminavimas

Laminavimas – tai procesas, kai popieriaus lapo paviršius padengiamas plastikine plėvele. Taip apsaugomi dokumentai ar kiti blankai, kurie dažnai naudojami. Speciali plastikinė plėvelė gaminama kaip vokas iš dviejų sujungtų sluoksnių. Laminuojamas lapas dedamas į vidų ir laminuojama iškart iš abiejų pusių. Laminavimo plėvelė gali būti skirtingo storio, blizgančiu ar matiniu paviršiumi. Būna plėvelių ir su specialiais, pvz., reljefiniais paviršiais. Jeigu plėvelė matinė, ant laminuoto  dokumento galima rašyti. Mes naudojame būgninį laminatorių, kuris leidžia pasiekti aukščiausios kokybės rezultatą. Laminuotas paviršius būna lygus, ant nuotraukų nebūna oro purslų. Laminatorius leidžia dirbti su laminavimo vokais ir su rulonine plėvele.
Kaina* priklauso nuo dydžio, tiražo ir naudojamos plėvelės tipo. Vienos ar kelių panašių į vairuotojo pažymėjimą kortelių laminavimas – po 0,30 €; A4 formato lapas – 0,85 €; A3 formato lapas – 1,25 €.

Irisimas       Irisimas

Dokumentų įrišimas

Įrišame dokumentus su spirale iki 5 cm storio. Daugumai atvejų naudojame plastmasines spirales. Įrišamo dokumento viršelis būna iš skaidraus lapo, o nugarėlė iš storo kartono, kuris gali būti lakuotas. Visos įrišimo medžiagos gaminamos įvairių spalvų. Šiuo būdu įrišami studentų darbai, knygų kopijos, sutartys ir kiti dokumentai. Įrišama per keletą minučių.
Kaina*: plastmasinė spiralė – 1 € + lapų skaičius x 0,02 €.
Dideliems kiekiams taikome nuolaidas.

* Visos kainos nurodytos be PVM